‘Yeni sezonda harika bir Amedspor izleteceğiz’

1. Etap kamp çalışmalarını tamamlayan Amedspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Rakiplere karşı sahanın her yerinde baskı yapan ve sadece kazanmayı düşünen bir takım olacaklarını belirterek, “Kamp performansından çok memnunum. Yeni sezonda hep birlikte harika bir Amedspor izleteceğiz’’ dedi.

Diyarbakır’da 1 Temmuz’da başladığı ilk etap kamp çalışmalarını tamamlayan Amedspor, iç ve dış transfer çalışmalarına da devam ediyor. İç transferde geçen sezon takım ile başarılı bir sezon geçiren ve sezon sonu itibariyle sözleşmesi sona eren başarılı Sağ kanat oyuncusu Okan Deniz ve başarılı defans oyuncusu Hüseyin Güngör ile tekrar anlaşma sağladı.

Dış transfer çalışmalarını da sürdüren yeşil-kırmızılı ekip, tecrübeli orta saha oyuncusu Ömer Bozan ve 22 yaşındaki sağ bek Metin Güler’i transfer etti. Kulüp son olarak İzmir’in 2. Lig temsilcilerinden Bucaspor 1928’den savunma oyuncusu Gökhan Köseoğlu’nun transfer etti.

İLK ETAP ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını tamamlayan Amedspor’da gözler Kayserispor kampına çevirildi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, ‘’ Kayseri’deki ikinci etap Çalışmalarımız bizim için daha çok önem arz ediyor. Bu Kamp programında yapacağımız hazırlık maçlarıyla genel bir durum değerlendirmesi yapacağız.’’ İfadelerini kullandı.

‘UYUM SORUNU YAŞAMAYACAĞIZ’

Tecrübeli hoca Ahmet Yıldırım,’’  kadromuzu korumamız ve  Takıma yeni katılan oyuncularımızın birlikte  oynama alışkanlığı bizim için büyük  avantaj, Sezon başladığı  zaman uyum sorunu yaşayamayacak takımlardan biriyiz.‘’ dedi.

‘HARİKA BİR AMEDSPOR İZLETECEĞİZ’

Rakiplere karşı sahanın her yerinde baskı yapan ve sadece kazanmayı düşünen bir takım olacaklarını belirten Yıldırım, kamp performansından çok memnun kaldığını belirterek, “Yeni  sezonda hep birlikte  harika bir Amedspor izleteceğiz. Maçlarda tempoyu her zaman yüksek tutun” dedi.

Kayseri kampı öncesi futbolcularla kısa bir toplantı yapan Yeşil-Kırmızılıların Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, şunları söyledi: ‘’Rakibe  her yerde baskı  uygulayan, nefes  aldırmayan ve gol pozisyonlarından oldukça acımasız olan Amedspor ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Oyun planına herkes sadık kalacak. Orta sahayı çok iyi kullanmalıyız”