YENİ SOKAKLAR PARKE TAŞLARIYLA GÜZELLEŞTİRİLİYOR

Bağlar Belediyesi, 200 bine yaklaşan nüfusu ile bir çok il’den büyük olan Diyarbakır’ın yeni yüzü Bağcılar’da yeni yapılan sokakları kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmalarıyla ulaşım ve yaya geçişleri için elverişli hale getiriyor.

Mevsim koşullarının elverişli olmasından yararlanarak gerçekleştirilen çalışmalarla mahallede bir çok sokak güzel görüntülere kavuşturuldu.

AK Partili Bağlar Belediyesi, modern yaşam alanları ve gelişen yüzüyle örnek gösterilen Bağcılar Mahallesi’nde yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Yaz dönemi boyunca bir çok cadde ve sokak asfaltlanırken, yeni yapılan ara sokaklarda kaldırım inşa etme ve parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bağcılar Mahallesi 1120.sokakta gerçekleştirilen çalışmalarla çevrede yaşayan vatandaşlar için elverişli  hale getirilerek kullanıma sunuldu.

“BİZİM İÇİN HİZMETİN ZAMANI VE MAZERETİ YOK”

Bağlar halkının huzuru için yoğun bir çalışma programı yürüttüklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mevsim koşullarının da elverişli olmasını fırsat vererek bir çok bölgede çalışma yürütmeye devam ettiklerinin altını çizdi.

Beyoğlu,”Bizim için hizmetin zamanı  ve mazereti yok. Yılın her günü şartlar ne olursa olsun sahadayız, her yerde vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Bağcılar mahallemiz sadece Bağlar’ın olmayıp, aynı zamanda  Diyarbakır’ın örnek ve model yüzüdür. Burada yeni açılan yerleşim alanlarına yönelik olarak cadde ve sokakları güzelleştiriyoruz. Milletimize söz verdiğimiz üzere ilk günkü heyecanla tüm imkanlarımızla hizmet etmeye devam edeceğiz. Çünkü Bağlar halkı hizmetin en güzeline layıktır.” diye konuştu.