Yetim ve öksüz çocuklara futbol alt yapısı imkanı

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun mahalle ziyaretleri sırasında tespit edilen yetim ve öksüz çocuklara önce belediyenin giyim mağazası tarafından giysi desteği sağlanıyor, ardında da isteyenler Bağlar Belediyespor’un futbol alt yapısına alınıyor. Başkan Beyoğlu, “Amacımız sportif faaliyetler yoluyla bu çocuklarımızın topluma entegre olmasını sağlamaktır ” ifadelerini kullandı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçede bulunan yetim ve öksüz çocuklara sahip çıkmak için örnek bir çalışma başlattı. Başkan Beyoğlu’nun mahalle ve ev ziyaretleri sırasında anne veya babalarını kaybettikleri tespit edilen çocuklar kayıt altına alınarak önce ailelerinin ayni ve nakdi ihtiyaçları karşılanıyor. Daha sonra çocukların giysi ihtiyacı belediyenin giyim mağazası üzerinden yerine getiriliyor. Başkan Beyoğlu’nun talimatıyla, isteyen çocuklar Bağlar Belediyespor’un çeşitli spor branşlarındaki alt yapısına alınıyor.

BAYRAM ÖNCESİNDE ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLDÜRÜLÜYOR

Çoğunluğu yetim ve öksüzlerden oluşan 31 çocuğa yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Bağlar Belediyesi’nin giyim mağazası aracılığıyla yazlık giyim desteği sağlandı. Organizasyona Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun yanı sıra eşi Dürdane Beyoğlu , Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile çocuklar ve aileleri katıldı. İhtiyaç sahibi ailelere yönelik giyim desteğinin bayrama kadar devam edeceği kaydedildi.

“TÜM ÇOCUKLARI MUTLU GÖNDERİN”

Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Beyoğlu, mağaza yöneticilerine ,”Buraya gelen tüm çocukların tüm giyim ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu gönderin ” talimatını verdi.Organizasyona büyük ilgi gösteren çocukların aileleri, anlamlı destek nedeniyle Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.